Flow Tech

Výrobce sofistikovaných zařízení a technologií.

Partnerství pro společnost FLOW TECH, s.r.o. znamená vyřešení požadavků zákazníka. Dodáváme komplexní řešení dle potřeb zákazníků a jsme spolehlivým partnerem v oboru přesného strojírenství. Zabýváme se vývojem, výrobou, montáží a konečnou aplikací hydraulických upínacích přípravků, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení a přesných strojních dílů. Finální etapa je instalace a zprovoznění u zákazníka včetně jeho zaškolení a zajištění záručního a pozáručního servisu.

Kvalitou našich zařízení jsme uspěli i ve společnostech zajišťujících výrobu strojních součástí, které jsou určeny pro oblast lodní dopravy, vyznačující se vysokými nároky na kvalitu a životnost. Příkladem toho jsou upínací přípravky pro obrábění bloku motoru (18, 20 a 24 válců). Přípravky pro obrábění ojnic motorů a přípravky pro výrobu systému vstřikování common rail

Patříme mezi výrobce sofistikovaných zařízení a technologií zejména v oblasti automatizace výroby. Nejvýznamnějšími oblastmi pro naši produkci jsou automobilový a letecký průmysl, elektrotechnický průmysl, odvětví přesného strojírenství a energetika.

Pro více informací můžete navštívit naše webové stránky

Můžete se nás sledovat na Facebooku, LinkedIn.

  • tř. Tomáše Bati 5330, budova 63, 76001 Zlín
  • +420 576 002 201
  • flowtech.cz/
Radovan Karas
CEO
  • +420 774 339 615