Partneři

Kromě řádných členů, mezi něž patří zejména výrobci lodí a lodních komponentů, úzce spolupracujeme i dalšími subjekty.

Hlavička

Yacht Club Cere

Moderní jachtařský klub se základnami v Praze a na Nechranicích. Mezi hlavní činnosti patří provozování marin pro lodě svých členů. Především je YC CERE ale sportovním klubem podporujícím jachtařskou činnost dětí, dospělých a handicapovaných jachtařů. V roce 2021 byl klub nejúspěšnějším a zároveň největším českým jachtařským klubem v ČR a jeho členové zaznamenali sportovní úspěchy nejen doma, ale i na zahraničních a světových závodech. Mezi základní myšlenky klubu patří především: podporovat, inspirovat, spolupracovat, starat se, rozvíjet se – a to především v oblasti jachtařského sportu.

Web partnera

Plastikářský klastr

Je sdružení právnických osob s cílem vytvořit komunikační fórum pro své členy – zpracovatele plastů.

Hlavními důvody k založení klastru byla především tradičně silná pozice plastikářského průmyslu ve Zlínském kraji (spolu s gumaři představuje nejvýkonnější průmyslový segment regionu), na druhé straně však nedostatek kvalifikované pracovní síly, chybějící výzkumné a vývojové zázemí pro zpracovatele plastů, potřeba odpovídající vyjednávací pozice při nákupu služeb a produktů a účinného prosazování zájmů odvětví.

Web partnera

YACHT

Jediný magazín pro majetele lodí a příznivce jachtingu v Česku a na Slovensku.

Každý měsíc přináší nejčerstvější informace a novinky ze světa jachtingu, redakční testy motorových člunů, plachetnic i příslušenství, reportáže a zajímavosti z jachtařských závodů i lodních výstav. Najdete zde také poutavé příběhy z plaveb včetně kompletních informací o pronájmech lodí i rady a tipy v oblasti servisu a údržby lodí.

Web partnera

Moravský letecký klastr

je sdružením českých leteckých podniků a vzdělávacích institucí propojených společným zájmem rozvíjet konkurenční letecký průmysl. Klastr působí v regionu jihovýchodní Moravy a centrum jeho činnosti je soustředěno do Kunovic.

Klastr tvoří přes 50 průmyslových společností, středních odborných škol a technických univerzit. Společně se snažíme zviditelnit český letecký průmysl a rozvíjet mezinárodní spolupráce.

Web partnera