TM TECHNIK

Společnost se zaměřuje na moderní délkové měřicí přístroje a technologie ve strojírenství.

Působí na trhu od roku 2002 jako obchodně technická firma zaměřující se na moderní délkové měřicí přístroje a technologie ve strojírenství. Firma spolupracuje s mnoha předními průmyslovými podniky, s jejich výrobními a vývojovými provozy a laboratořemi.

TM TECHNIK chce seznamovat své zákazníky i s moderními zahraničními technologiemi, našla si proto své partnery ve Velké Británii, Německu, Itálii a Francii a začala je zastupovat v České republice a na Slovensku. Zároveň proběhlo rozšíření servisní skupiny, která zajišťuje metodickou a technickou podporu dodávaných produktů, služby preventivní údržby a instalace a opravy měřicích strojů včetně dodávky originálních náhradních dílů.

Provádí specializované odborné činnosti, jako jsou školení uživatelů měřidel, poradenství v oblasti kalibrací a metrologie či zakázkové měřicí služby, a to jak přímo u zákazníků, tak ve vlastních prostorách. Pro tyto účely má vybudované vlastní komfortní měrové středisko, které je vybaveno špičkovými souřadnicovými měřicími stroji pro dotykové i bezkontaktní měření.

Společnost TM TECHNIK je součástí holdingového uspořádání, jež tvoří firmy zajišťující produkty a služby v oblasti kvality a měření. Součástí je také pracoviště chráněné dílny, kde zaměstnáváme zdravotně handicapované. V holdingu pracuje více jak 500 zaměstnanců různých profesních odborností.

Zajímá vás více o naší činnosti na trhu?

Můžete se nás sledovat na LinkedIn, YouTube.

Tomáš Pavlík
Managing dirictor
  • +420 737 189 754